O firmie

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z Ukrainy, którzy chcą budować swoją karierę zawodową w Polsce. Bardzo dobrze znamy ukraiński rynek pracy. Biegle posługujemy się językiem ukraińskim. Mamy doświadczenie zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Dzięki temu możemy współpracować z każdą ze stron, bez najmniejszych problemów.

Dostarczamy wykwalifikowany, lojalny personel pracodawcom, którzy chcą wzbogacić szeregi swojej firmy. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania HR, które przyczyniają się do sprawnego wypełniania luk kadrowych w każdej firmie. Skuteczne zarządzanie sektorem zasobów ludzkich przyczynia się do budowania pozycji firmy w branży, w której działa.

Nasz profesjonalizm, w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów, jak i zrealizowanie celów, które zostały ustalone przez pracownika, jak i pracodawcę. Znajdziemy dla Ciebie solidnych, zmotywowanych pracowników. Pracownikom pomożemy natomiast znaleźć zatrudnienie w firmach legalnie działających, oferujących dobre warunki pracy.