Dla pracownika

Konkretny model współpracy, jaki jesteśmy w stanie zaproponować każdemu pracownikowi z Ukrainy sprawia, że zdobywamy zaufanie. Dopasowujemy ofertę do potrzeb i wymagań osoby, która chce rozpocząć budowanie kariery zawodowej na polskim rynku pracy. Dobrze znamy specyfikę zatrudnienia w Polsce, jak i na Ukrainie. Dzięki temu dobrze wiemy co zrobić, aby szybko znaleźć dobre propozycje pracy dla konkretnego kandydata.

Szukasz firmy, która raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy ze znalezieniem zatrudnienia? Właśnie ją znalazłeś. Wystarczy, że prześlesz do nas swoją aplikację z wszystkimi danymi, doświadczeniem oraz predyspozycjami zawodowymi, a przygotujemy oferty pracy, w których odnajdziesz się, jak mało kto. Zdobędziesz nowe umiejętności i rozpoczniesz pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia. Załatwimy wszystkie formalności związane z Twoim legalnym pobytem w Polsce. O nic nie będziecie musieli się martwić.

Z naszą pomocą budowanie kariery zawodowej w Polsce stanie się prostsze, bardziej efektywne i przede wszystkim satysfakcjonujące.